21 Aralık 2010 Salı

boxer mı, slip mi?


Erkekler için bayanlar kadar olmasa da giyim ya da kozmetik gibi bazı bakım-moda alanları da son yıllarda oldukça çeşitlenmeye başladı. Bazılar boxer’ların, bazıları da slip’lerin daha rahat olduğunu söylemekte tercih daha çok kişinin kendini nasıl daha rahat hissettiğine bağlı olarak değişmekte elbette.

Eskinin manasız, şekilsiz ve hiç de seksi olmayan “don”larına istinaden underwear alanında birçok seçenek mevcut. Artık herhangi bir bazaarda ya da tezgah üstünde bile oldukça hoş erkek iç çamaşırlarına ulaşmak mümkün, illa Calvin Klein ya da D&G giymek zorunda değiliz. Hele ki üzerinde cetvel olanlar ya da popoya yönelik bazı esprili sözler ya da resimlerle espritüel bir yaklaşım sergilemek de çabası.
Sevgili ekşisözlük yazarlarının iki tercih arasındaki yorumları da burada
Uzun zamandır blogunu biraz yalnız bırakan tırtıl bu arada markafoni.com’da Goldenbay’ın kampanyasına rastladı ve kendine birkaç iç çamaşırı sipariş etti. Aldığı tepkilerden memnun kaldı :) Sizlere de buradan bazı modellere bakabilmeniz için bu yazıyı hazırladı. Kendine aldığı çamaşırları da bu yazının sağ sütununa yerleşti :)

Bu arada çok yakında T-box’tan da şurada görebileceğiniz modelle ilgilendiğini ilan etmek istedi.

Not: Resimlerdeki tercihlerinde farklı renk seçeneklerinde resim bulamadığından 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...