29 Ocak 2014 Çarşamba

Love is in the Air (2) – Mehmet Akar

Love is in the Air partileri devam ediyor ♥♥
Burada benim Mehmet Akar hakkında çok da fazla bir şey yazmama gerek kalmıyor esasında. Çünkü pek çok ünlü isimle çalıştığı, şarkıların içinize işlediği hakkında hemfikir olabilmemiz için (eğer hala girebiliyorsanız) Soundcloud’daki setlerini dinlemeniz yeterli (giremiyorsanız bi zahmet DNS ayarları diye arama yapıverin lütfen).

Müziğin yavaş yavaş içinize nasıl işlediğini size nasıl hissettirebilirim diye düşünürken aşağıdaki şarkıyı paylaşmak geldi aklıma (şarkı çıkmadıysa önce DNS ayarları lütfen :p).


Unutmadan!
Geçen hafta bana sadece bir mail göndererek Love DP’de eğlenen takipçilerimden bir mesaj var:

Merhaba, öncelikle teşekkürler...

Geçen haftaki Love is in the Air partisine gittik. Tek ufak sorun isimlerimizin yanında soyadımızın verilmemesiydi orada ufak bir karışıklık oldu ama nihayetinde bir problem yaşamadım. Güzel ve eğlenceli bir geceydi, müzikler mükemmeldi. Kapanışa kadar kalıp müziğin keyfini çıkardık. Kokteyl gayet güzeldi, bitirmesi zor oldu biraz :) Böyle geceler daha da olsun daha da eğlenelimmm :)

Bu haftaki iyi haber şu:

 
31 Ocak Cuma gecesi Love Dance Point’teki partiye 2 kişilik davetiye yine benden. Üstelik yanda gördüğünüz Love is a Bowl kokteyliyle beraber :) Bu kez sizden ricam şu soruya vereceğin (mümkünse tek cümlelik) cevabı isimlerinizle beraber bana mail atmanız:

Soru: Love sana ne ifade ediyor?

İyi eğlenceler :)


Daha fazla bilgi için http://www.lovedp.net/ ve takibe almak için http://www.facebook.com/LoveDancePoint ya dahttp://www.facebook.com/LoveDP ya da http://www.twitter.com/LoveDancePoint’i tıklayabilirsiniz. Daha fazla video için de http://www.youtube.com/user/LoVeDancePoint ... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...