13 Şubat 2014 Perşembe

Elma dersem çık... / Love Day

Vakti zamanında insanoğlu, kadın-erkek, kadın-kadın ve erkek-erkek olmak üzere tek bedende yaşarmış. Kanatları varmış. Uçabilirlermiş ve mutlularmış, sevdikleriyle beraber.

Bir zaman sonra insan her türlü işte kendine yetebildiğini fark etmiş ve tanrıların emirlerine baş kaldırmaya başlamış. Tanrıların verdiği hiçbir ceza insanoğlunu caydırmaya yetmemiş. Ve bir gün insanlar, Zeus’u yenebileceklerini düşünerek, uçmaya başlamışlar.

Zeus buna çok sinirlenmiş. İnsanların üzerine şimşeklerini yollamış. İnsanların kanatları yanmış, bedenleri birbirinden ayrılmış.

O gün bugündür insanlar ruh eşini aramakla cezalandırılmış. Ve çok az şanslı insan ruh eşine ulaşabilmiş.

İnsanoğlu hep yapılmaması gereken şeyleri yapmış değil mi? Şimdi, 14 Şubat Sevgi(liler) Günü’nde kaldığımız yerden devam edelim. Aşıksak sımsıkı sarılıp, öpe koklaya dans edelim. Yalnızsak içip hep beraber dans edelim. 

Belki şu işe yarar?

Love The Way You Are / Love Day

Love Dance Point'in bu haftası partisine davetiye istersen tıkla!


Dünya çapında birçok ünlü Dj'ile sahne alan BeeGee, 14 Şubat Cuma gecesi, diğer ünlü Dj Çağın Kulaçoğlu ile Love The Way You Are / Valentines Day Special ile Love Dance Point'te! Ağırlıklı olarak setlerinde duyabileceğiniz ve gece kulüplerinde çaldığı müzik türleri Dance, Funky, Deep ve Progressive House.
 
14 Şubat Cuma gecesi Love Dance Point’teki partiye 2 kişilik davetiye yine benden. Üstelik yanda gördüğünüz Love is a Bowl kokteyliyle beraber :) Bu kez sizden ricam aşağıdaki soruya vereceğiniz (mümkünse tek cümlelik) cevabı isimlerinizle beraber bana mail atmanız. 

Soru: Love sana ne ifade ediyor?
Mail: nicksmorty@gmail.com


Ayrıca bu geceye özel tüm Hornet App kullanıcılarına, WildMilk Underwear Love’ın hediyesi :)

Partinin ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz

İyi eğlenceler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...