29 Nisan 2014 Salı

“14 yıldır AŞK burada, sen nerdesin?”

Bu aralar blogla pek ilgilenemedim. Farkındayım. Ama yoğun bir dönemi atlattım ve yeni bir yoğun dönem beni bekliyor. Bir nefes alabilmek adına huzurlarınızdayım.

Arada yurtdışına da gittim geldim sormayın. Ama bu blog daha çok değerlendirme ve fikir paylaşımı içeriklerine sahip olduğu için şunu yaşadım/bunu yaşadım diye yazmayı yine uygun görmüyorum. Ama tabi orada deneyimlediklerimi en kısa zamanda sizlere aktaracağım (Cümleler çelişkili ifadeler içerse de takipçilerim ne demek istediğimi anlamıştır. Yani siz de takip edin diyorum kısaca)


Yurtdışından döndüğümde koşa koşa, özleyerek gittiğim bir mekan oldu: Love DP. Bilenler bilirler pek severim Love’ı (ücretsiz giriş ve kokteylden dolayı bazılarınız Love çalışanı olduğumu düşünüyor, biliyorum ama değilim.)

Öğrendim ki bu hafta 14. yaşını kutlayacakmış Love. 02 Mayıs 2014 Cuma gecesi bütün gece giriş ücreti yokmuş.

Ayrıca şu benim her hafta size hediye ettiğim Love is a Bowl kokteylinden tam 14 tane hediye edileceğini de eklemek isterim. Girişte verilecek bilekliklerden 4 adedini bir arada getiren ilk 14 kişi bu kokteyli ücretsiz alabilecek. Neden 4 tane bileklik derseniz, koca fanusu tek başına içemeyeceğiniz için diye bir yanıt sizi bekler.

İyi eğlenceler diliyorum herkese.


…ve mutlu yıllar LOVE!


3 yorum:

 1. Kokteyllerden birini de beraber içelim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki daha sonra :( çok görmek istesem de bu haftasonu istanbul'da değilim şekercim :)

   Sil
 2. Keyli bir yazı olmuş şahsen beğenerek okudum teşekkürler :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...