15 Haziran 2014 Pazar

ISTANBALL: Where is my Turkish delight?


Yıllar yılı duyar, internette oradan buradan iç çekerek takip ederdik dünyadaki gay festivallerini. Ah o festivalde ben de olsaydım diye diye yakınır, Türkiye’de niye yok hayıflanmalarını ardı ardına sıralardık. Görünen o ki birileri ülkemizdeki bu eksikliği fark etmiş ve 4 gün boyunca sürecek partileri kapsayan bir festival hazırlamış: ISTANBALL.

İlk etapta pride haftası olacağı duyurulmuş olmasına rağmen sonrasında bir hafta öne çekildi. Festival bu hafta, 19-23 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak.

4 gün 4 gece bütün etkinliklere katılmak isterseniz, deli bir hafta olacak eminim. Adım atmaya mecaliniz kalmayabilir, uyarımı şimdiden yapayım. Zaten bu haftanın eğlenceli geçeceği Love, Neo ve Cheeky'deki pre-partilerden belliydi.

Uluslararası arenanın en ünlü parti markaları Superman by SuperMarxte (İbiza-Madrid), Beyond (Londra), Rapido (Amsterdam), FunHouse (Amsterdam), Matinale (Paris), Cruisin by Fantasia, Fantasia After hours (Dubai), Bahia Party (Brezilya) ve onlara yeni katılan ve bu yıl tüm dünyayı Ibiza’dan turlamaya başlayacak olan HIP SULTAN, ISTANBALL Fest’te  bir araya geliyormuş.

21 Haziran gecesi Maslak Arena’da gerçekleşecek ana parti ise uzun süre unutulmayacakmış. “Free” şarkısıyla hafızalardan silinmeyen dünyanın 1 numaralı house divası, Amerikalı Superstar Ultra Nate,Superman konseptli showlarla birlikte İstanbul’u sallayacakmış :)

Yat partisi de varmış ayrıca. İlginizi çekebilir.

Ayrıntılı program için tıklayınız.

Bilet fiyatları ve satın alma için buraya tıklayınız


Festival web sitesi: istanballfestival.net4 yorum:

 1. bebişim kusura bakma fakat şarkı korkunç ötesi berbat. bi de ne o öyle ferromaskülen bıyıklar ve aşırı kaslı erkekler birbirini yağlıyor?  olmasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şarkı için beğeni-zevk işidir diyebiliyorum. Birbirini yağlayan erkekler konusuna gelince, sanırım bu daha çok yurtdışındaki (özellikle Batı'daki) erkeklerle ilgili. Bence sexy olmuş :)

   Sil
 2. Şey evet güzel ( şarkı hariç ) ama o kadar param olduğunu sanmıyorum . Meteliğe atacak kurşunum bile yok . Aslında meteliğim bile yok . :'(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Liseli, hoşgeldin. Sanırım buradaki tek sıkıntımız para değil. Festival partilerinde 21 yaş sınırı var. Sana küçük bir ağabey tavsiyesi: Kendi paranı kazanmaya başlamadan partileme derim ben sana :) En azından clublarda :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...