@lovedancepoint


Şahane bir Love partisinde eğlenmeye ne dersin?

Love Dance Point’i bilenler bilir. Bilmeyenler içinse daha önce yaptığım yorumları aşağıda paylaşıyorum.Love DP ile yaptığım görüşmeler sonucunda ara ara blog postlarında duyurduğum iki kişilik giriş ve koca bir fanus, Love is a Bowl kokteyli hediyemi bundan böyle her hafta buradan sizlere vermeye devam edeceğim.Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki soruya vereceğiniz (mümkünse tek cümlelik) cevabı isimlerinizle beraber bana mail atmanız.

Soru: 
Love sana ne ifade ediyor?


Love’da bu hafta hangi parti var öğrenmek istersen tıkla…


SSS

Love Dance Point nerede?

Açık adresi: Ergenekon Mh., Hastane Sk No:1, 80270 İstanbul / Şişli

Neden davetiye veriyorsun?

Neden vermeyeyim? :)

Girişimde problem olur mu?

Hayır, olmaz. Bana güvenebilirsin. :) Yukarıda paylaştığım yorumları okuyup mekanın nasıl bir yer olduğunu öğrenmen fena olmaz tabi.

Aşağıdaki yorumları sen mi yazıyorsun?

Esasında mesaj sahiplerinin yazmasını ben de isterdim. Ama ismini vermek izleyicilerin hassasiyetleri olabileceği için kendi profilim üzerinden paylaşmayı tercih ediyorum. 

Daha değişik soruların varsa bana yine nicksmorty@gmail.com adresinden ulaşabilirsin. 


Daha fazla bilgi için http://www.lovedp.net/ ve takibe almak için http://www.facebook.com/LoveDancePoint ya da http://www.facebook.com/LoveDP ya da http://www.twitter.com/LoveDancePoint’i tıklayabilirsiniz. Daha fazla video için de http://www.youtube.com/user/LoVeDancePoint ...

İyi eğlenceler :)

5 yorum:

 1. "Dolunay olduğunda kurt-adama dönüştüğüm, kendime geldiğim yerdir Love"

  YanıtlaSil
 2. "İstanbul'a daha yerleşmediğim yıllarda ismini hep duyduğum, birçok hayalimi üzerinde kurduğum ve İstanbul'a yerleştikten sonra ise sevgilimle en çok eğlendiğim, kadehlerimizi 'şerefeye' kaldırdığımız, evimin altındaki güzel mekan :))"

  YanıtlaSil
 3. "Yakışıklı garsonlarına iç geçirmek, güzel müzikle dans etmek ve sıkış tepiş eğlenmek için gittiğim cazibe merkezi"

  YanıtlaSil
 4. "Yeni keşfettim arkadaşlarım sayesinde ama Love tam bir dondurma cenneti gibi. Sanırım ben benimkini buldum gibi. Unutamayacağın bir gece istiyorsan, adres Love olmalı :)"

  YanıtlaSil
 5. "Love is love" (bu epostada bir de "love" yazısı olan dövme geldi. Yoruma ekleyemediğim için üzgünüm) :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...